“At some point, you just pull off the Band-Aid, and it hurts, but then it's over and you're relieved.”
- Looking for Alaska by John Green -

Tři roky!

on středa 19. března 2014

Vážení a milí,
je mi potěšením Vám oznámit, že BookAddiction letos slaví magické třetí narozeniny!

Jakoby to bylo včera, co jsem se rozhodla opustit svůj osobní blog a tím i blog.cz, kde jsem byla několik let jako doma, a zaměřila se jen na knižní blogování na blogspotu. Vím, že ten poslední rok nebyl až tak plodný na příspěvky -  o to více jsem vděčná všem čtenářům, kteří na mě nezanevřeli a stále sem nacházejí cestu zpět. Děkuju svým věrným komentátorům, jejichž feedback mě vždycky moc potěší. Ráda vaše kometáře čtu, ráda na ně reaguju a budu tak ráda činit nadále. Snad se vám zbylým, neviditelným čtenářům, doposud mé výplody pozdávají a vaše ticho je známkou podpory a ne čirého pohoršení:D Stále se učím, stále se snažím si osvojit pořádně nějaký ten svůj styl, stále potřebuju spoustu věcí vychytat.
Momentálně ani pořádně nevím, co bych měla vlastně psát, aniž by to neznělo jako kopa srdceryvného klišé:D Ja vím, ja vím, rádi byste asi nějakou tu slavnostní giveaway. Bohužel nyní, jakožto chudý vysokoškolák, obracím každou korunu, ale pokusím se něco vymyslet do budoucna, tak buďte trpěliví:) Ještě jednou Vám děkuju za ty tři úžasné roky a doufejme, že jich bude ještě víc!

4 komentářů :

moira řekl(a)...

jesus, tři roky? Vždyť... vždyť to nemůže být tak dlouho. Pamatuju si, kdy tenhle blog začínal. Nijak aktivně jsem tu nikdy nekomentovala, ale... damn. Gratuluju. :D

Rachel Roo řekl(a)...

velika gratulace. ja budu mit taky vyroci... tri ... mesicni :-D :-D jen tak dal

roo.rachel.1987@gmail.com
SOUTĚŽ O ODZNÁČKY A KNÍŽKU
http://rachel-roo.blogspot.cz/2014/04/velka-knizko-placickova-soutez.html

Sabina řekl(a)...

Gratuluj Ti! Ať ti blogování i nadále vydrží :)

Buma Agda řekl(a)...

Môj príbeh TU JE SKUTOČNÝ A GENUINE. Volám sa Matta Agda Noah Vienna a som tu, aby som vypovedal o Veľkej matke, ktorá mi priviedla späť môjho muža, keď sa so mnou rozišiel kvôli inej žene, ktorú stretol na svojom pracovisku. Great Adeleke je veľmi silná, skutočná a jedinečná žena so zvláštnymi právomocami. Snažil som sa získať pomoc z mnohých miest a zdrojov, aby som priviedol späť môjho muža, ale nič nefungovalo, ale keď som kontaktoval Veľkú Adeleke, prinútila ma znova sa usmiať tým, že priviedla svojho muža späť ku mne so svojimi osobitnými právomocami. Ak máte nejaké problémy v Vaše manželstvo, vzťah a máte s tým podobný problém, obráťte sa na Veľkého doktora Adeleke, ktorý vám teraz pomôže. Tu je jej e-mailová adresa: (aoba5019@gmail.com) a môžete sa s ňou skontaktovať aj na vlastné číslo WhatsApp: (+27740386124) Môžete ju buď kontaktovať na svojom e-maile, alebo na čísle WhatsApp. Ďakujem Veľký Adeleke.

Okomentovat