“At some point, you just pull off the Band-Aid, and it hurts, but then it's over and you're relieved.”
- Looking for Alaska by John Green -

Nechť fénix povstane z popela

on pondělí 24. června 2013
Ahoj, ahoj, ahoj!

Uznávám, že nadpis článku je poněkud přehnaně poetický, ale musela jsem nějak svou půlroční pauzu šikovně zaobalit, tak snad mi to odpustíte, pokud jste čekali něco epického:)

Jak někteří možná tušíte, strávila jsem poslední měsíce uvězněná ve víru povinná četba-maturitní práce-maturita-přijímací zkoušky, tudíž některé mé radosti a neřesti musely stranou. Nyní, po týdenní domácí regeneraci a dávání se dohromady, se s úspěšně složenou maturitou a prozatím 2 ze 3 verdiktů univerzit, které potvrzují můj budoucí status novopečeného vysokoškoláka, vracím zpátky, tak snad mám ke komu:D

Jelikož jsem z toho tak trochu vypadla, bude můj nájezd na mou blogovací rutinu zřejmě pomalejší, ale snad se tu objeví brzy nějaké recenze a "zajímavé" články;) Letos jsem kvůli všemu tomu shonu propásla 2. narozeniny blogu (YAY!), chtěla bych vám proto dodatečně poděkovat za všechny milé komentáře a přízeň, kterou jste mně a mému blogu doposud věnovali, protože, přiznejme si to, psát sám sobě není tak potěšující:D A když vezmu v úvahu všechny okolnosti, říkala jsem si, že by nebyla na škodu nějaká ta giveaway. Nejvíce se mi zase zamlouvá kniha vlastního výběru z BookDepo, jako loni - já osobně mám tenhle typ ceny nejradši a navíc teď, když budu studovat tu angličtinu, tak by to chtělo nějakou osvětu, no ne? Co myslíte?

Jinak momentálně je můj přehled v oblasti knižních novinek dost omezený, ale věřím, že to díky ostatním blogům, mezi něž opět přibyla spousta nových, rychle doženu:) A když už tedy začínám s tím čistým štítem, nebudu vám tu moci slíbit pravidelnost příspěvků - letní prázdniny jsou holt prázdniny, kdy člověk niky neví, a já sama už vím, že na měsíc poletím navštívit babičku a budu ještě muset řešit věci spojené s nástupem do školy. Ale přestanu tu plácat výmluvy a uvidíme, uvidíme, jak to všechno dopadne:D

Tak to by pro začátek bylo asi všechno, doufám, že vy všichni, co jste si prošli tím samým kolotočem jako já, jste z něj vyšli jako vítězové, pracujícím přeju spoustu sil na snad teplé léto (u nás teď zrovna teda prší:D) a rychle utíkající pracovní dobu, a těm, co ještě musí do školy, trpělivost! Je to už jen pár dní a poslední týden se většinou stejně už nic nedělá;)

Hezké léto všem!

ZDROJE: 1, 2

4 komentářů :

Freckles řekl(a)...

Gratuluju k maturitě! Co přesně z angličtiny budeš studovat? :)

Simcsa řekl(a)...

Tak hlavne, že už to máš všetko za sebou a konečne môžeš začať oddychovať a prečítať si kopec kníh. Želám pekné prázdniny a na blog prispievaj len keď budeš mať náladu a čas, predsa len to nerobíš len pre čitateľov, ale aj pre seba. :)

E_V_E řekl(a)...

Teším sa na tvoj návrat 8)

annejude řekl(a)...

Freckles:
Děkuju! Ještě čekám na jedny výsledky, ale ráda bych anglický jazyk a literaturu nebo angličtinu v mezinárodní komunikaci v kombinaci s českým jazykem a literaturou. Můžu taky anj ve sféře podnikání nebo odborné praxi, ale na to se moc necítím:)

Simcsa:
Mockrát díky, je to od tebe opravdu milé:) Ach ano, kyslík nikdy nechutnal líp a knihy jsou najednou luxus:D

E_V_E:
To jsem moc ráda:))

Okomentovat