“At some point, you just pull off the Band-Aid, and it hurts, but then it's over and you're relieved.”
- Looking for Alaska by John Green -

Waiting on Wednesday (#10)

on středa 24. srpna 2011
Týdenní meme pořádané Breaking the Spine.

SLEPÁ VÁŠEŇ
- MEG CABOT -

 Scenáristka Lou Calabreseová se cestou na natáčení v aljašské divočině musí mačkat v helikoptéře s tím posledním, o koho by stála: je to Jack Townsend, sex symbol Hollywoodu, ale pro Lou jen nafoukaný sukničkář. Zrovna nedávno ho odkopla hrdinka posledního filmového hitu, která se vzápětí provdala za Louina dlouholetého přítele. Lou má pocit, že nic horšího ji už nemůže potkat.
 Ovšem jen do chvíle, než se z pilota vyklube nájemný zabiják, který má miláčka Ameriky zastřelit, a jejich vrtulník havaruje uprostřed zasněžených lesů. V té nejhorší možné chvíli, kdy by měli myslet jen na záchranu, si pak Jack začne lámat hlavu, proč si nikdy nevšiml, jak je ta jedovatá scenáristka sexy. A ona v něm pomalu přestává vidět jen náfuku a sukničkáře…
• • •

Kniha je víceméně nově vydaná a já ji dostala od kamarádek, kterým jsem slíbila, že se už na ni konečně vrhnu, jenže ono se to snadněji řekne, než udělá, když je těch všech knih kolem více a více. Ale je to Meg Cabot, takže už jen to je vstupenkou na vrch hromádky;)

0 komentářů :

Okomentovat