“At some point, you just pull off the Band-Aid, and it hurts, but then it's over and you're relieved.”
- Looking for Alaska by John Green -

Waiting on Wednesday (#9)

on středa 17. srpna 2011
Týdenní meme pořádané Breaking the Spine.

PROKLETÝ MATURIŤÁK
- MEG CABOT, LAUREN MYRACLE, KIM HARRISON, MICHELE JAFFE, STEPHENIE MEYER -

 Když se holka chystá na maturitní ples, je s tím pokaždé spousta starostí. Musí sehnat šaty a boty, aby byla co nejhezčí nebo aspoň co nejoriginálnější. Musí zajít ke kadeřníkovi a vymyslet parádní účes. A nakonec je nutné sehnat to, s čím je obvykle největší problém - správného kluka. Ono totiž nejde být hvězdou plesu, když má člověk vedle sebe toho největšího losera z celé školy!
 Ne, na tak důležitou událost, jako je maturiťák, je nutné si obstarat přinejmenším slušný doprovod. Ten kluk nemusí být nutně nejkrásnější, ale měl by být aspoň zajímavý a zábavný. A pochopitelně se vám musí vyrovnat vlastnostmi a schopnostmi, abyste vytvořili správný pár - protože o to přece jde, že ano?
 To poslední platí zejména pro případ, že máte nadpřirozené schopnosti jako Mary. Nebo když toužíte po někom, kdo vás pořád tak nějak přehlíží, a proto si musíte pomoci kouzly. Nikdo nechce dopadnout jako Madison, která zvolila špatně, zaplatila za to životem a teď se snaží uniknout temné magii svého tanečníka… Zkrátka a dobře, najít správného partnera je démonicky těžké, ale naprosto nezbytné, protože v opačném případě vás čeká… prokletý maturiťák!
• • •
Ve vydání tohoto souboru povídek jsem už přestávala doufat, ale nakonec bude mému čekání konec už v září! A důvody, proč chci mít knížku ve své sbírce: Meg Cabot, Meg Cabot, Meg Cabot a... fakt, že se jedná o paranormální povídky, navíc z prostředí střední školy, takže jsem maximálně napnutá:D
Jen mě teda zklamalo, že vydavatelství hodilo knihu do tak...zvláštního kabátu.

3 komentářů :

VeEee řekl(a)...

Já si myslím, že ta obálka není zas tak špatná, přeci jenom jsou na světě i horší, no ni? :)

Verush řekl(a)...

Na tuhle knihu jsem moc zvědavá, obálka docela ujde, akorát se mi nelíbí ten název.

annejude řekl(a)...

Mě ta obálka tak nějak nesedla, i když je pravda, že existují skutečně horší. A ten název? To zní otřesně. Já jsem taky věčně nespokojená:D

Okomentovat